fbpx

Skonsultuj i uczestnicz w terapii ze swoim dzieckiem nie wychodząc z domu.

Sytuacja związana z koronawirusem zmusiła nas do zaprzestania fizycznych terapii. Ale nie możemy się poddać i dopuścić do regresu stanu naszych pacjentów lub do zaniechania konsultacji z rodzicami nowych dzieci, którzy nas potrzebują! Dlatego każdy z naszych specjalistów jest dostępny dla Was on-line.

Coraz więcej z Was korzysta z konsultacji i zajęć online. Nie zastąpią one fizycznej terapii, ale pomogą nam wspólnie przetrwać okres kwarantanny.


Czy zajęcia on-line są tylko dla dotychczasowych pacjentów Dzielnego Misia?

Absolutnie nie! W ostatnim czasie spotkaliśmy się już z wieloma nowymi rodzicami i ich dziećmi. Nasze pierwsze spotkanie nazywamy konsultacjami on-line: poświęcimy je na wywiad, analizę dokumentacji i badania dziecka. Następne spotkania to już zajęcia on-line podczas których zaczniemy regularne ćwiczenia.


Czy mogę odbyć normalne zajęcia zamiast konsultacji on-line?

Jeśli następuje regres stanu zdrowia Twojego dziecka to koniecznie zadzwoń do nas: 737 479 509. Na podstawie uzyskanych informacji nasi fizjoterapeuci mogą podjąć decyzję o niezwłocznym zaproszeniu Cię na zajęcia stacjonarne w naszym Instytucie. Spokojnie – wprowadziliśmy bardzo restrykcyjne zasady bezpieczeństwa zgodne z zaleceniami Naczelnej Izby Lekarskiej i Krajowej Rady Fizjoterapeutów tak, aby spotkania fizyczne były w pełni bezpieczne!


Ile kosztują konsultacje i zajęcia online?

Konsultacja / zajęcia 30 minut: 75 złotych

Konsultacja / zajęcia 60 minut: 140 złotych

Konsultacja neurologopedyczna: 150 złotych

Konsultacja z psychologiem dziecięcym: 150 złotych

Jak to działa?

Krok 1

Wypełnij poniższy formularz zgłoszeniowy

Krok 2

Otrzymasz maila z potwierdzeniem rezerwacji

Krok 3

Nasz terapeuta poąłczy się z terapeutą w wybranym przez Ciebie terminie


  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (imię i nazwisko, adres e-mail) oraz danych osobowych dziecka - którego jestem przedstawicielem prawnym - wskazanych w treści wiadomości, w tym - jeśli takie zostały przez mnie wskazane w wiadomości - danych osobowych dotyczących stanu zdrowia dziecka przez INSTYTUT TERAPII FUNKCJONALNEJ "DZIELNY MIŚ" sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w Warszawie w celu udzielenia odpowiedzi na moją wiadomość.
  Więcej informacji tutaj.

  Co warto wiedzieć o konsultacjach i zajęciach on-line:

  • Jeśli jesteś naszym stałym pacjentem: w czasie kiedy nie możesz uczestniczyć w fizycznej rehabilitacji, konsultacje on-line to najlepsza metoda do powstrzymania regresu schorzenia.
  • Jeśli jesteś nowym pacjentem – będziemy w stanie przeprowadzić badanie na odległość z wykorzystaniem kamery i rąk opiekuna dziecka.
  • Cała nasza kadra jest dostępna dla Ciebie podczas konsultacji lub zajęć online – zarówno fizjoterapeuci, psychologowie jak i neurologopedzi.
  • Czas konsultacji lub zajęć online spędzimy bardzo efektywnie. Będziemy dużo ćwiczyć, zupełnie tak jak w rzeczywistej sali. Jedyna różnica będzie taka, że jako rodzic/opiekun będziesz wykonywać ćwiczenia (może nie zabrzmi to najlepiej, ale będziesz naszymi rękoma podczas terapii).
  • Przekażemy zestaw ćwiczeń i nauczymy Cię ćwiczyć z dzieckiem. Udzielimy wskazówek, które spowodują że te ćwiczenia będą efektywne i ciekawe dla dziecka
  • Konsultacje on-line odbywają się w naturalnym otoczeniu małego pacjenta (dom, pokój), przez co możemy dostować ćwieczenia do realnych barier i wykorzystać posiadane przez Was przedmioty. To jest wyższość konsultacji on-line nad tradycyjnym spotkaniem!

  Jak przygotować się do zajęć lub konsultacji on-line?

  • Ubierz dziecko w lekkie ubranie, które nie będzie krępowało ruchów
  • Jeśli jesteś nowym pacjentem to przygotuj historię dolegliwości dziecka i dokumentację medyczną (jeśli taką masz)
  • Korzystamy z programów, które nie wymagają szybkiego łącza internetowego. Potrzebujemy jednak uruchomienia Twojej kamery i mikrofonu. Nie przejmuj się jeśli będziesz mieć problemy techniczne – pomożemy Ci!
  • W dowolnym momencie konsultacji lub zajęć zadawaj pytania. Nie przejmuj się, jeśli pytania pojawią się po zakończeniu zajęć – wystarczy że wyślesz nam maila, a my na pewno odpowiemy.
  ul. Świętojerska 5/7
  00-236 Warszawa
  (48) 698 545 450
  Skip to content