fbpx

DATA:  4-5 czerwca  2022 (sobota i niedziela)

PROWADZĄCA: BEATA WASICKA – Instruktor koncepcji NDT Bobath

MIEJSCE: INSTYTUT TERAPII FUNKCJONALNEJ DZIELNY MIŚ, ŚWIĘTOJERSKA  5/7, WARSZAWA

DLA KOGO? Fizjoterapeuci, nauczyciele, pedagodzy, psychologowie, logopedzi, lekarze, studenci, terapeuci widzenia

CENA: PLN 1.000 zł brutto (w cenie: materiały szkoleniowe, zimny bufet z nielimitowaną kawą, herbatą, napojami i przekąskami)

Tematyka szkolenia

 1. Rozwój motoryczny małego dziecka
 2. Rozwój funkcji wzrokowych, dotyku, czucia głębokiego i przetwarzrzania  przedsionkowo- słuchowego
 3. Zaburzenia samoregulacji u niemowląt –  kiedy i charakterystyka zachowania
 4. Strategie postępowania przy zaburzeniach samoregulacji niemowląt
 5. Hipotonia- charakterystyka i strategie postępowania terapeutycznego
 6. Asymetria- charakterystyka i strategie postępowania terapeutycznego
 7. Mózgowe porażenie dziecięce- charakterystyka i strategie postępowania  terapeutycznego
 8. Analiza filmów małych dzieci

 

W trakcie warsztatów oprócz zajęć teoretycznych,  praktyczne ćwiczenia, analiza filmów.

Kim jest prowadząca to szkolenie?

Beata Wasicka (INSTRUKTOR Koncepcji NDT BOBATH) – mgr fizjoterapii, absolwentka kierunku fizjoterapii Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego Wykładowca akademicki, koordynator i założyciel Centrum Dziecka-Wczesna Interwencja Pediatryczna. Swoja karierę zawodową rozpoczynała w Ośrodku Wczesnej Interwencji w Gdańsku, gdzie pracowała 12 lat. Od początku swojej pracy podążała w kierunku koncepcji NDT Bobath.

Pierwszy swój kurs NDT Bobath ukończyła w 2008/2009 i w kolejnych latach pogłębiała swoją wiedzę i praktykę zgodnie z koncepcją Bobath i doszkalała się na licznych kursach i szkoleniach z tematyki rehabilitacji dzieci. Uczestniczyła w wielu szkoleniach zakresu terapii neurorozwojowej i wczesnej diagnostyki zaburzeń rozwoju m in.:General Movements Assessment- metoda Prechtla, TIMP (Test of Infant Motor Performance) i innych oraz prowadziła wiele kursów doszkalających z tematyki fizjoterapii pediatrycznej. W 2019 roku ukończyła kurs NDT Bobath Basic po którym otrzymała uprawnienia nauczyciela koncepcji NDT Bobath.

Zapisz się na to szkolenie:

POTWIERDZENIEM UDZIAŁU JEST WNIESIENIE OPŁATY KWALIFIKACYJNEJ W WYSOKOŚCI 250 ZŁ W CIĄGU 7 DNI OD DATY ZGŁOSZENIA NA RACHUNEK BANKOWY WSKAZANY W MAILU ZWROTNYM. W RAZIE REZYGNACJI, OPŁATA KWALIFIKACYJNA NIE BĘDZIE ZWRACANA. POZOSTAŁĄ KWOTĘ, PROSIMY WPŁACIĆ DO 30 DNI PRZED ROZPOCZĘCIEM SZKOLENIA.

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (imię i nazwisko, adres e-mail, numer telefonu oraz opcjonalnie dane prowadzonej działalności gospodarczej) wskazanych w treści wiadomości przez INSTYTUT TERAPII FUNKCJONALNEJ "DZIELNY MIŚ" sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie w celu udzielenia odpowiedzi na moją wiadomość.
  Więcej informacji tutaj.

  ul. Świętojerska 5/7
  00-236 Warszawa
  (48) 698 545 450
  Skip to content