fbpx

Dwa zestawy kliniczne Theratogs® (zwykle kosztujący kilka tysięcy złotych) oraz pełną wiedzę na temat jego zastosowania, dopasowania oraz indywidualnej pracy z pacjentem – to wszystko wyniesiesz z tego szkolenia.

Szkolenie prowadzone przez jedynego w Polsce certyfikowanego przedstawiciela Theratogs® – mgr Radosława Bojko.

TheraTogs® jest jednym z najbardziej wszechtronnych kombinezonów rehabilitacyjnych zarówno dla dzieci i dorosłych, którzy dotknięci są złożonymi dolegliwościami neuromotorycznymi. System Theratogs® zaprojektowano tak, aby pomagał osiągać i utrzymać wypracowaną podczas ćwiczeń liniowość posturalną ciała, ogólną stabilność, stabilność bioder i funkcjonowanie i liniowość kończyn dolnych. Aby osiągnąć zamierzone cele terapeutyczne system Theratogs musi być dobrany na miarę oraz użytkowany w odpowiedni sposób.

TYLKO 12 MIEJSC NA SZKOLENIU – warto się pospieszyć!

Na szkoleniu będzie bardzo dużo praktyki! Będziemy ćwiczyć użycie Theratogs® w wielu zastosowaniach i wielu dysfunkcjach neuromotorycznych. Dlatego ilość miejsc na szkoleniu jest restrykcyjnie ograniczona – nie możemy przyjąć więcej niż 12 osób.

CZAS TRWANIA: 4 dni (2 razy 2 dni)

TERMIN: 

Część pierwsza: 6-7 lutego 2021 (sobota i niedziela)

Część druga: 20-21 marca 2021 (sobota i niedziela)

PROWADZĄCY: MGR RADOSŁAW BOJKO

MIEJSCE: INSTYTUT TERAPII FUNKCJONALNEJ DZIELNY MIŚ, UL. ŚWIĘTOJERSKA 5/7, WARSZAWA

DLA KOGO? FIZJOTERAPEUCI, TERAPEUCI ZAJĘCIOWI, MEDYCZNA KADRA REHABILITACYJNA, STUDENCI FIZJOTERAPII

CENA (zawiera dwa, darmowe zestawy kliniczne THERATOGS®): 4,950 zł brutto


 

PROGRAM SZKOLENIA:

dzień I (6 lutego)

Część Teoretyczna
10:00-12:00 ·      Przedstawienie celów szkolenia

·      Możliwości zastosowania oraz właściwości produktów TheraTogs

·      Dodatkowe założenia i wskazówki terapeutyczne

12:00-12:30 Przerwa
Część praktyczna
12:30-16:00 Nauka praktycznego zastosowania (wykorzystania) kombinezonów TheraTogs w różnych dysfunkcjach neuromotorycznych – praca w grupach (proszę zabrać stroje kąpielowe lub obcisłe ubrania)

 

dzień II (7 lutego)

Część praktyczna
10:00-16:00 Nauka praktycznego zastosowania (wykorzystania) kombinezonów TheraTogs w różnych dysfunkcjach neuromotorycznych – praca w grupach (proszę zabrać stroje kąpielowe lub obcisłe ubrania)

 

dzień III (20 marca)

Część Teoretyczna
10:00-16:00 Nauka praktycznego zastosowania kombinezonów TheraTogs w różnych dysfunkcjach neuromotorycznych – indywidualna praca z pacjentem (studium przypadku)

 

dzień IV (21 marca)

Część Teoretyczna
10:00-16:00 ·      Nauka praktycznego zastosowania kombinezonów TheraTogs w różnych dysfunkcjach neuromotorycznych – indywidualna praca z pacjentem (studium przypadku)

·      Podsumowanie i zakończenie szkolenia

 


JAK SIĘ ZGŁOSIĆ?

Wypełnij poniższy formularz zgłoszeniowy. Na podany adres e-mail otrzymasz maila zwrotnego z fakturą pro-forma. Potwierdzeniem rezerwacji jest przelanie zadatku w wysokości 350zł w ciągu 7 dni od zgłoszenia. W przypadku rezygnacji, zadatek nie będzie zwracany. Poprosimy również o informację jaki rozmiar kombinezonów Theratogs® chciał/abyś otrzymać po ukończeniu szkolenia.

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (imię i nazwisko, adres e-mail, numer telefonu oraz opcjonalnie dane prowadzonej działalności gospodarczej) wskazanych w treści wiadomości przez INSTYTUT TERAPII FUNKCJONALNEJ "DZIELNY MIŚ" sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie w celu udzielenia odpowiedzi na moją wiadomość.
  Więcej informacji tutaj.

  ul. Świętojerska 5/7
  00-236 Warszawa
  (48) 698 545 450
  Skip to content