fbpx
Magdalena Siedlarska
dr Magdalena Wierkowska
Neurolog dziecięcy

Magdalena Wierkowska jest neurologiem dziecięcym, absolwentką Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Doświadczenie w prowadzeniu pacjentów zdobywała w Oddziale Klinicznym Neurologii i Pediatrii oraz Poradni Neurologicznej Uniwersyteckiego Centrum Klinicznego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, gdzie miała okazję zajmować się dziećmi z najróżniejszymi chorobami neurologicznymi, m.in. epilepsją, mózgowym porażeniem dziecięcym, jak również chorobami rzadkimi.

Magdalena zdaje sobie sprawę z tego, że choroba neurologiczna dziecka stawia przed rodzicem wiele wyzwań, które mogą powodować poczucie zagubienia, dlatego w sposób jak najbardziej przystępny stara się odpowiadać na wszelkie pytania i pomagać w przejściu przez proces leczniczy. Wie również, że wizyta u lekarza może być stresująca, zarówno dla dziecka, jak i rodzica, dlatego staram się tworzyć atmosferę pełną zrozumienia i wsparcia.

Dr Magdalena jest świadoma tego jak bardzo brakuje w polskiej ochronie zdrowia holistycznego podejście do małego pacjenta z chorobą neurologiczną, dlatego z radością dołączyła do ekipy Instytutu Dzielnego Misia, który taką opiekę zapewnia.

Doświadczenie
  • już wkrótce

ul. Świętojerska 5/7
00-236 Warszawa
(48) 698 545 450
Skip to content