fbpx
Ewelina Mocarska – Psycholog Dziecięcy

Psycholog Dziecięcy specjalizuje się w diagnozie i terapii dzieci z mózgowym porażeniem dziecięcym, całościowymi zaburzeniami rozwoju, autyzmem, Zespołem Aspergera, opóźnieniem rozwoju psychoruchowego, zaburzeniami emocjonalnymi.

Ewelina prowadzi indywidualne konsultacje dla rodziców mające na celu ocenę rozwoju dziecka i dobór odpowiednich zabaw i zabawek stymulujących dalszy rozwój oraz wsparcie kompetencji rodzicielskich.

Ewelina jest Członkiem Stowarzyszenia na rzecz Propagowania Wspomagających Sposobów Porozumiewania się Mówić bez Słów – ISAAC Polska.

Wykonuje testy diagnostyczne dot. oceny rozwoju dziecka , diagnozy problemów emocjonalnych, zaburzeń zachowania.

Zajmuje się diagnozą potrzeb komunikacyjnych dzieci i wprowadzaniem strategii komunikacyjnych z wykorzystaniem komunikacji alternatywnej (AAC).

Ewelina Mocarska pracuje z dziećmi od 2007 roku, zbierając doświadczenie w niezliczonej liczbie poradni, przedszkoli i szkół. Od 2011 roku pracuje w Ośrodku Wczesnej Interwencji Medycznej i Rehabilitacji dla Niemowląt, Dzieci i Młodzieży. Od 2015 roku jest w zespole Instytutu Dzielny Miś.

Psychologia to również jej hobby – wolne chwile spędza na czytaniu książek psychologicznych. A kiedy naprawdę potrzebuje przerwy od psychologii, to wówczas idzie na rower  lub jedzie do Berlina, gdzie możecie ją spotkać kilka razy w roku.

Skontaktuj się z Eweliną Mocarską
ul. Świętojerska 5/7
00-236 Warszawa
(48) 737 479 509