fbpx
Castillo Morales
Hubert Żelazko – Neurologopeda dziecięcy

Hubert Żelazko jest absolwentem studiów na kierunku pedagogika specjalna o specjalności logopedia na Akademii Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej w Warszawie. Hubert kontynuował edukację na podyplomowych studiach z zakresu neurologopedii w Centrum Kształcenia Podyplomowego Uczelni Łazarskiego.

Jako neurologopeda dziecięcy doświadczenie zdobywał w placówkach rehabilitacyjnych i terapeutycznych: Ośrodku Rehabilitacyjno-Edukacyjno-Wychowawczym Warszawskiego Koła PSONI, Centrum Mowy i Ruchu Elf, Przychodni Rehabilitacyjnej MEDIKAR, Centrum Kompleksowej Rehabilitacji w Konstancinie.

Obecnie spełnia swoje marzenie zawodowe realizując kurs podstawowy Koncepcji Castillo-Moralesa. Głównym celem terapii jest dla niego uzyskanie przez pacjenta jak największej samodzielności i sprawności w zakresie komunikacji oraz przyjmowania pokarmów poprzez regulację napięcia mięśniowego, regulację funkcji orofacjalnych, poprawę funkcji oddychania oraz wspieranie kompetencji rodzicielskich.

Z zamiłowania działał jako aktor, od 2013 r. realizował spektakle teatralne wraz z grupą przyjaciół w ramach Teatru Nowe Miejsce oraz Teatru Betemmia. Od 2015 r. prowadził warsztaty teatralne dla osób ze specjalnymi potrzebami. Jego wielką pasją, również prywatnie, jest ruch przejawiający się w praktykach świadomej pracy z ciałem, a także licznych podróżach po świecie.

ul. Świętojerska 5/7
00-236 Warszawa
(48) 698 545 450