fbpx
Dorota Archicińska-Powalska – Neurologopeda dziecięcy

Dorota Archicińska-Powalska – neurologopeda, logopeda ogólny i kliniczny, terapeuta miofunkcjonalny i manualny, terapeuta karmienia, terapeuta czaszkowo-krzyżowy, trener oddechu, instruktor jogi.

Dorota Archicińska-Powalska jest absolwentką podyplomowych studiów neurologopedycznych na UCMS w Lublinie oraz studiów Relaksacja i joga na Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie. Ukończyła studia magisterskie z Logopedii ogólnej i klinicznej na Uniwersytecie Warszawskim przy współpracy Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Pracuje w podejściu holistycznym, łącząc wiedzę akademicką oraz techniki pracy z ciałem i umysłem.

Doświadczenie terapeutyczne zdobywa od 2015 roku w placówka szkolno-wychowawczych, terapeutycznych oraz klinicznych. Szczególnie upodobała sobie prace z niemowlętami oraz pacjentami ortodontycznymi i klinicznymi współpracując z zespołem specjalistów w ośrodkach rehabilitacji neurologicznej.

W gabinecie najczęściej można ją spotkać na macie lub przy stole do masażu. Nieustannie poszerza swoją wiedzę uczestnicząc w kursach, szkoleniach i konferencjach. Dodatkowo zajmuje się równoważeniem układu nerwowego oraz niwelowanie skutków nadmiernego stresu. Prowadzi również grupowe zajęcia jogi (również dla dzieci czy kobiet w ciąży i po porodzie) oraz sesje oddechowe i relaksacyjne.

 

Prywatnie szczęśliwa mama i żona, miłośniczka klasycznej mody oraz podróży. Uwielbia różnorodne formy ruchu od jogi przez fitness czy bieganie, dlatego trudno ją znaleźć przy stoliku na zajęciach.

ul. Świętojerska 5/7
00-236 Warszawa
(48) 698 545 450