fbpx

Często pytaliście nas gdzie można uzyskać spearator, który pomoże korygować ustawienie i deformację palców stóp. Nie znaleźliśmy odpowiedniego miejsca, dlatego… zaczęliśmy wykonywać separatory sami!

Zobaczcie jak to wykonujemy. Zobaczcie do czego konkretnie służy separator i co dzięki niemu uzyskujemy dla naszych małych pacjentów.

CZYM JEST SEPARATOR?

Separator to wykonany na zamówienie produkt, który idealnie przystosujemy do każdej stopy naszych małych pacjentów. Seperator międzypalcowy zalecany jest do korekcji ustawienia i deformacji palców. Przywraca prawidłowe ustawienie palców stóp, pomaga je prostować a dzięki temu łagodzi bóle powstające w wyniku deformacji.

Seperator międzypalcowy w Instytucie Dzielny Miś wykonujemy i dopasowujemy samodzielnie ze specjalnego tworzywa, które jest miłe w dotyku a zarazem trwałe.
Seperator oddziela od siebie palce, zapobiegając ich nachodzeniu się, chroniąc przed otarciami i odciskami. Zarazem unoszą palce i zapobiegają ich podwijaniu w kierunku podeszwowym, zmiejszając bolesny ucisk i tarcie.

CO DAJE SEPARATOR? JAK JEST TWORZONY I JAK GO PIELĘGNOWAĆ?

  • Zapobiega nachodzeniu się palców
  • Chroni przed otarciami
  • Koryguje deformację palców
  • Koryguje przykurcz palców
  • Wspomaga działanie ortez na kończyny dolne

Separator to produkt wykonywany przez terapeutę w czasie terapii i dopasowany pod stopę pacjenta.
Plastyczna masa układana i formowana na stopie pacjenta jest następnie utwardzana i frezowana aby najlepiej spełniała swoje zadanie.
Spasób pielęgnacji: Seperator można myć w letniej wodzie z mydłem.

ILE KOSZTUJE SEPARATOR?

Separator wykonamy dla Ciebie za 90zł (jedna sztuka) podczas turnusu rehabilitacyjnego.

ul. Świętojerska 5/7
00-236 Warszawa
(48) 698 545 450
Skip to content