fbpx

Co to jest TheraTogs?

TheraTogs został zaprojektowany przez jedną z najwybitniejszych fizjoterapeutek w dziedzinie pediatrii: Beverly „Billi” Cusick. Przez większość swojej kariery medycznej Beverly skupiła się na pogłębianiu i promowaniu wiedzy medycznej w zakresie dysfunkcji neuromotorycznych wśród dzieci. Badania medyczne wskazują wprost, że kontrola posturalna i aktywowanie układu somatosensorycznego poprawia kontrolę tułowia. Kontrola tułowia z kolei, wpływa bezpośrednio na poprawę funkcjonowania kończyn.
Powyższe ustalenia medyczne doprowadziły do stworzenia systemu TheraTogs, który jest dynamicznym i wszechstronnym rozwiązaniem dla dzieci (i dorosłych) z dysfunkcjami neuromotorycznymi, którego celem jest znaczące poprawienie kontroli ciała i ograniczenia wysiłku koniecznego do poruszania się.

Ważna informacja przed zakupem TheraTogs

W Instytucie Dzielny Miś wierzymy, że TheraThogs może znacząco przyczynić się do poprawienia kontroli tułowia i w rezultacie poprawić sposób poruszania się pod warunkiem, że został on dobrze dobrany i jest użytkowany w sposób poprawny. Dlatego zanim zakupisz TheraTogs, zaprosimy Cię do spotkania z naszymi fizjtoerapeutami. Dobiorą najlepszy model ThearTogs, nauczą zakładania oraz wykonywania ćwiczeń w TheraTogs.

ul. Świętojerska 5/7
00-236 Warszawa
(48) 698 545 450
Skip to content