fbpx

A może zniżka 750zł na kolejny turnus rehabilitacyjny?

Wychodzimy na przeciw Waszym zmaganiom związanym z rosnącymi kosztami rehabilitacji. Jest nam zawsze niezmiernie miło, że polecacie naszych terapeutów! Dlatego, od teraz, chcielibyśmy wynagrodzić Wam ten wysiłek.

Jak to działa?

turnus rehabilitacyjny

KROK 1

Wpisz dane dziecka, które jest naszym pacjentem i otrzymaj maila z voucherem

Krok 2

Przekaż voucher dziecku, które jeszcze nie było naszym pacjentem i poproś aby rodzice okazali go przy zapisie na turnus.

Krok 3

Odbierzcie rabat w kwocie 750zł dla każdego: nowy pacjent na swój pierwszy turnus, a Ty na swój kolejny turnus lub terapie.


Pytania dotyczące funkcjonowania programu:

Czy maila z voucherem otrzymam od razu?

Po wpisaniu danych do powyższego formularza otrzymasz voucher w ciągu kilku godzin. Pamiętaj aby sprawdzić wszyskie foldery, w tym Powiadomienia i SPAM. Jeśli mail nie dojdzie, spróbuj ponownie lub napisz do nas: kontakt@dzielnymis.pl – prześlemy Twój voucher na maila.

Kogo rozumieć pod określeniem „nowy pacjent”?

Zgodnie z naszym Regulaminem, nowym pacjentem określamy każde dziecko, które:

  1. Nigdy nie odbyło żadnej terapii w Instytucie Dzielny Miś
  2. Odbywało wyłącznie terapie nieturnusowe
  3. Odbywało ostatni turnus rehabilitacyjny najpóźniej w 2022 roku (zatem jeśli przekażesz voucher pacjentowi, który był u nas na turnusie w roku 2023, to niestety nie będziemy mogli go uwzględnić).

W którym momencie otrzymam zniżkę na kolejny turnus?

Twoja zniżka będzie aktywowana w momencie odbycia pierwszego dnia turnusu przez nowego pacjenta. Pamiętaj, że nie wystarczy aby nowy pacjent zapisał się na turnus – musi również przynajmniej go rozpocząć. Zniżka zostanie naliczona do Twojego następnego turnusu lub pojedyńczych zajęć – nie ma znaczenia kiedy dokonałeś/aś na niego zapisu. Przykładowo, jeśli jesteś naszym pacjentem, który rozpisał już swoje terapie na cały rok, to zniżka będzie miała zastosowanie do najbliższych zajęć następujących po dniu odbycia pierwszego dnia turnusu przez poleconego przez Ciebie, nowego pacjenta.

Na jakie terapie mogę wykorzystać swoją zniżkę?

To zależy, czy jesteś naszym dotychczasowym pacejntem (czyli tym który przekazuje voucher nowemu pacjentowi), czy nowym pacjentem.

Jako dotychczasowy pacjent, swoją zniżkę możesz wykorzystać na dowolną terapię. Może to być turnus lub kilka zajęć pojedyńczych.

Jako nowy pacjent, swoją zniżkę możesz wykorzystać wyłącznie na turnus rehabilitacyjny. Pamiętaj jednak, że po odbyciu turnusu możesz dalej braź udziałw tej promocji już z pozycji dotychczasowego pacjenta, czyli zapraszać na turnusy nowych pacjentów i otrzymywać kolejne zniżki!

Czy mogę mój kod przekazać więcej niż jednemu dziecku, które nie było Waszym pacjentem?

Oczywiście! Twój unikatowy kod jest wielokrotnego użytku. Zniżka w wysokości 750zł będzie przysługiwać Ci za każdym razem, gdy każdy nowy pacjent odbędzie pierwszy dzień turnusu. Przykładowo, jeśli trzech nowych pacjentów okaże Twój voucher przy zapisie, otrzymasz zniżkę w wysokości trzykrotności 750zł (czyli 2250zł).

Czy zniżka zostanie automatycznie naliczona?

Zautomatyzowaliśmy nasz system voucherów, więc na pewno Twoja zniżka będzie uwzględniona. Najlepiej jednak będzie, jeśli przy płatności, po prostu przypomnisz nam o tym.

Do kiedy mogę wykorzystać swoją zniżkę?

Masz czas na wykorzystanie swojej zniżki aż do końca grudnia 2024 roku! Masz zatem dużo czasu!

Regulamin promocji „A może turnus ze zniżką 750zł”

ul. Świętojerska 5/7
00-236 Warszawa
(48) 698 545 450
Skip to content