fbpx

Warsztat dla rodziców oczekujących dziecka lub posiadających dzieci do 3 lub 4 miesiąca życia.

Zdajemy sobie sprawę, że z powodu obecnej sytuacji zostaliście pozbawieni możliwości uczestniczenia w szkołach rodzenia i pielęgnacji noworodków. To trudny czas dla Was. Dlatego zdecydowaliśmy się pomóc.

Alicja Nazarewicz to znana w Polsce specjalistka w dziedzinie terapii i pielęgnacji noworodków. Nie ma znaczenia, że na co dzień pracuje z dziećmi niepełnosprawnymi – dziecko to dziecko!

Ten webinar będzie swoistą „instrukcją obsługi noworodka”. Dowiecie się jak wykonywać podstawowe czynności jak podnoszenie i układanie lub odbijanie. Niby nic trudnego, lecz prowadząca na codzień spotyka się z konsekwencjami nieprawidłowej pielęgnacji jakimi jest na przykład asymetria lub opóźniony rozówój poznawczy.

Na webinar możecie połączyć się za pomocą komputera lub smartphona klikając na wysłany przez nas link. Podczas webinariu Alicja wykorzystywać będzie modele, lalki i inne rekwizyty, aby dokładnie wytłumaczyć metody pielęgnacji noworodka.

Wiemy jak trudny jest czas pandemii dla wszystkich, dlatego zdecydowaliśmy, że ten webinar nie będzie drogi. W przypadku dużego zainteresowania, postaramy się znaleźć kolejny, drugi termin webinaru


CZAS TRWANIA: 135 minut

TERMIN:  2 kwietnia (czwartek) godz. 12:00

PROWADZĄCA: ALICJA NAZAREWICZ – DOŚWIADCZONA FIZJOTERAPEUTKA, TERAPEUTKA NDT BOBTATH I NDT BOBATH BABY, TERAPEUTKA INTEGRACJI SENSORYCZNEJ, SPECJALISTKA KOMUNIKACJI ALTERANTYWNEJ

MIEJSCE: ON-LINE (WIRTUALNA SALA SZKOLENIOWA)

DLA KOGO? RODZICE OCZEKUJĄCY DZIECKA LUB RODZICE DZIECI W WIEKU DO 3-4 MIESIĘCY

CENA: 200 zł brutto


PROGRAM WEBINARU:

  1. Otwarcie wirtualnej sali szkoleniowej. Rozgrzewka i dostosowanie mikrofonów i kamer
  2. Noszenie
  3. Podnoszenie o odkładanie dziecka
  4. Uberanie i rozbieranie
  5. Karmienie
  6. Pzewijanie
  7. Odbijanie

 


 

KIM JEST PROWADZĄCA ALICJA NAZAREWICZ?

Alicja Nazarewicz terapeutka NDT Bobath. Od wielu lat prowadzi terapię z noworodkami i niemowlętami. Uczy rodziców prawidłowej pielęgnacji opartej na założeniach metody NDT, która opiera się na prawidłowym rozwoju dziecka, dzięki temu wspiera jego rozwój.


JAK SIĘ ZGŁOSIĆ I JAK DZIAŁA WEBINAR?

Kliknij w przycisk powyżej i wypełnij formularz zgłoszeniowy. Na podany adres e-mail otrzymasz maila zwrotnego z potwierdzeniem rezerwacji.  Potwierdzeniem rezerwacji jest opłacenie udziału w szkoleniu (200zł).

Po otrzymaniu przelewu wyślemy do Ciebie fakturę oraz link do sali szkoleniowej wraz z kodem otwierającym salę. Kliknij w link przed rozpoczęciem szkolenia oraz wprowadź kod. Możesz to zrobić na komputerze lub telefonie. Zezwól na użycie mikrofonu i kamery. I to wszystko – reszta wyglądać będzie jak normalne szkolenie.

ul. Świętojerska 5/7
00-236 Warszawa
(48) 698 545 450
Skip to content