fbpx

SYTUACJA ZMUSIŁA CIĘ DO POZOSTANIA W DOMU? NIE MOŻESZ PRACOWAĆ Z PACJENTEM? NIE TRAĆ CZASU. WYKORZYSTAJ GO NA ZDOBYWANIE WIEDZY! PRZYGOTOWALIŚMY WEBINAR DLA FIZJOTERAPEUTÓW. NIE WYCHODZĄC Z DOMU MOŻESZ ODBYĆ SZKOLENIE I NIE NARAŻAĆ SIEBIE INNYCH NA SKUTKI PANUJĄCEJ PANDEMII.

PRACUJESZ Z MAŁYM DZIECKIEM? A CZY WIESZ, JAKI WPŁYW MA SKRÓCONE WĘDZIDEŁKO NA FUNKCJONOWANIE NARZĄDU MOWY? SKRÓCONE WĘDZIDEŁKO TO NIE TYLKO WADA ZGRYZU I WADA WYMOWY. ŚWIADOMY TERAPEUTA MOŻE POMÓC W TYM ZAKRESIE SWOJEMU PACJENTOWI I JEGO RODZICOM, JEŚLI W PORĘ ZAUWAŻY PROBLEM.

JEŚLI DZIECKO, Z KTÓRYM PRACUJESZ MA PROBLEMY Z KARMIENIEM, PROBLEMY Z ROZSZERZANIEM DIETY, MOŻLIWE, ŻE MA SKRÓCONE WĘDZIDEŁKO JĘZYKOWE. NIE IGNORUJ TYCH OBJAWÓW. DOWIEDZ SIĘ JAK ROZPOZNAĆ SKRÓCONE WĘDZIDEŁKO JĘZYKOWE I JAKIE KROKI PODJĄĆ. DOBRZE WIESZ, ŻE OPISANE WYŻEJ OBJAWY, WPŁYWAJĄ NA KOMFORT PRACY TWOJEGO MAŁEGO PACJENTA, ALE TAKŻE TWOJEJ.

DLATEGO TAK WAŻNE JEST WYŁAPYWANIE TYCH DZIECI NA JAK NAJWCZEŚNIEJSZYM ETAPIE.


CZAS TRWANIA: 135 minut

TERMINY:

27 marca (piątek) godz. 10:00

26 marca (czwartek) godz. 15:00 (BRAK MIEJSC)

PROWADZĄCA: PAULINA LUBIAK – NEUROLOGOPEDA, LOGOPEDA OGÓLNY I KLINICZNY, TERAPEUTA ALTERNATYWNYCH I WSPOMAGAJĄCYCH METOD KOMUNIKACJI (AAC), TERAPEUTA PROMPT

MIEJSCE: ON-LINE (WIRTUALNA SALA SZKOLENIOWA)

DLA KOGO? FIZJOTERAPEUCI, NEUROLOGOPEDZI, STUDENCI

CENA: 150 zł brutto


Webinar ma na celu przedstawienie podstawowej wiedzy na temat działania narządu mowy dla fizjoterapeutów. Dzięki zdobytej wiedzy każdy terapeuta będzie mógł dokonać wstępnej oceny wędzidełka i w razie potrzeby skierować dziecko do odpowiedniego specjalisty.

 

PROGRAM WEBINARU:

Godzina Zakres Ilość godzin dydaktycznych
15:00 Otwarcie wirtualnej sali szkoleniowej. Rozgrzewka i dostosowanie mikrofonów i kamer. -.-
15:15 Omówienie budowy i funkcji języka 0,15
15:30 Diagnoza funkcjonalna wędzidełka u niemowlęcia 0,30
16:00 Diagnoza funkcjonalna wędzidełka u dziecka starszego 0,30
16:30 Konsekwencje skróconego wędzidełka i jego wpływ na funkcjonowanie narządu mowy 0,30
17:00 Dostępne procedury oddziaływań 0,15
17:15 Sesja pytań i odpowiedzi -,-

 


 

KIM JEST PROWADZĄCA PAULINA LUBIAK?

Neurologopeda

  • neurologopeda
  • logopeda ogólny i kliniczny
  • terapeuta alternatywnych i wspomagających metod komunikacji (AAC)
  • terapeuta PROMPT
  • terapeuta miofunkcjonalny.
  • Swoje doświadczenie zdobywała w wielu warszawskich placówkach medycznych i oświatowych, gdzie prowadziła diagnozę i indywidualną terapię dzieci z wyzwaniami rozwojowymi
  • Uczestniczka wielu szkoleń i konferencji z zakresu terapii logopedycznej, karmienia terapeutycznego oraz rozwijania umiejętności komunikacyjnych.
  • Na co dzień prowadzi terapię neurologopedyczną w Instytucie Terapii Funkcjonalnej „Dzielny Miś”, gdzie współpracuje z zespołem fizjoterapeutów.

JAK SIĘ ZGŁOSIĆ I JAK DZIAŁA WEBINAR?

Kliknij w przycisk powyżej i wypełnij formularz zgłoszeniowy. Na podany adres e-mail otrzymasz maila zwrotnego z potwierdzeniem rezerwacji.  Potwierdzeniem rezerwacji jest opłacenie udziału w szkoleniu (150zł).

Po otrzymaniu przelewu wyślemy do Ciebie fakturę oraz link do sali szkoleniowej wraz z kodem otwierającym salę. Kliknij w link przed rozpoczęciem szkolenia oraz wprowadź kod. Możesz to zrobić na komputerze lub telefonie. Zezwól na użycie mikrofonu i kamery. I to wszystko – reszta wyglądać będzie jak normalne szkolenie.

ul. Świętojerska 5/7
00-236 Warszawa
(48) 698 545 450
Skip to content